Relacje fanów z koncertów Keane

Claudia opowiada o koncercie Keane w Offenbach 16.11.2006 - relacja i zdjęcia

Ewa na koncercie w Berlińskim Tempodromie 15.11.2006 - relacja i zdjęcia

rara avis na koncercie w Berlińskim Tempodromie 15.11.2006 - relacja i zdjęcia

Kilka słów o serwisie

Strona ta powstała zupełnie przypadkiem. Kiedy zaczęłam na dobre uzależniać się od zespołu odkryłam piękną polską stronę Keane, ze ślicznym forum, na którym poznałam kilka interesujących osób. Niespodziewanie z dnia na dzień stronica przestała istnieć. Mała społeczność, jaka się wokół niej utworzyła, desperacko dobijała się do właścicielki z niepokojem pytając co się dzieje. Zostaliśmy poinformowani, że wystąpiły jakieś poważne problemy z serwisem, ale strona powinna wrócić. W oczekiwaniu na wznowienie działalności założyłam grupę w serwisie Yahoo, gdzie przez jakiś czas "niedobitki" z polskiego forum spotykały się na czatach i wymieniały mailowo informacje i opinie o zespole. Pierwsza polska strona o Keane nie powróciła jednak do globalnej sieci. W związku z tym stworzyłam tę skromną stroniczkę

Początkowo było tu jedynie FAQ będące tłumaczeniem "frequently asked questions" podpiętych do oficjalnej strony. Twórca tego projektu, Chris Flynn, był na tyle miły, że zgodził się abym wykorzystała i przetłumaczyła zebrane przez niego informacje. Z upływem czasu strona powiększała się o własne tłumaczenia artykułów, tekstów, przewodnik po instrumentach, wreszcie forum.

Strona nadal się rozwija, stąd częste zmiany kolorystyki, guzików czy innych elementów. Mam nadzieję, że przynajmniej część osób znajdzie tu poszukiwane informacje :)

Hosting by WebRing.