strona ruszyła 6 lipca 2005
aktualizowana: 7 września 2008

ostatnie aktualizacje to:

07.09.2008 - Na dzień 13 października zapowiadana jest premiera trzeciego, studyjnego albumu Keane, który nosi nazwę Perfect Symmetry. Pierwszy singiel z nowego LP - Spiralling, podobnie jak nowy image zespołu, zaskoczył zarówno fanów jak i okazjonalnych słuchaczy zespołu. Sam album ma również zawierać niespodzianki a piosenki, które już zostały zaprezentowane, czy to na żywo, czy na antenie radia, wskazują na duże inspiracje stylistyką lat 80-tych.

Prezentowana poniżej okładka nowego albumu składa się z mozajki przeplatanej fotografiami rzeźb koreańskiego artysty Osang Gwona. Z oficjalnej strony zespołu można było wywnioskować, że te dzieła sztuki będą podstawą oprawy graficznej i wizerunku promujących trzeci album.

ps cover

Lista utworów:

 1. Spiralling
 2. The Lovers Are Losing
 3. Better Than This
 4. You Haven´t Told Me Anything
 5. Perfect Symmetry
 6. You Don´t See Me
 7. Again And Again
 8. Playing Along
 9. Pretend That You´re Alone
 10. Black Burning Heart
 11. Love Is the End

09.03.2008 - Ponad rok temu trzy fanki podjęły się tłumaczenia dialogów na DVD Keane Strangers. Ponieważ od tego czasu niewiele działałam na stronie, dopiero teraz mam zamiar zamieścić pełen transkrypt (tekst angielski i tłumaczenie polskie) DVD Strangers. Na razie opracowałam dysk pierwszy. Dysk drugi wkrótce. Szukać pod "transkrypty" :)

02.03.2008 - prace "remontowe" na stronie ;-)

Pracuję nad zmianami w wyglądzie strony. Mam nadzieję, że zaowocują one przejrzystym układem i ciekawszym dla oka wyglądem. Nadal stawiam na prostotę i old-skoolowy wygląd serwisu. "Less is more baby!" ;-)

Na razie w serwisie panuje lekki bałagan, ale zamieszczając tę roboczą wersję chcę dać do zrozumienia, że coś robię :-P Przepraszam, jeśli któryś z linków wyniesie kogoś "na Berdyczów" - za jakiś czas wszystko wróci do normy :)

21.12.07 - usunięcie księgi gości

Ze względu na notoryczne, codzienne spamowanie reklamami i bzdetami zmuszona jestem usunąć ksiegę gości. Sorry dudes :-(

CGM OK! - www.cgm.pl
Hosting by WebRing.