Movies by KUC - naprosto krásné logo, jen 5KB Obrazové menu


Úvod

Uelkam! Dovolte abych vám představil Los nuevos des Movies by KUC. Nejprve tady mám fungl nový

Všeliký KUCiho userův formulář

Ten vám usnadní komunikaci se mnou a také vám umožní stát se registrovaným čtenářem Movies by KUC. Na co je to dobrý? Registrovaný čtenář je můj miloušek a slibuji dnes přede všemi jako jiskra jasná, že se o něj budu starat podle svého nejlepšího vědomí a svědomí a budu ho informovat o každé možné aktualizaci mailem.

KUC taky začal působit jako "součást" Galerie h477 a začal pro ně psát roztomilé povídky. Máte-li zájem klikejte :-)

Navíc se mi poštěstilo dostat se do Czech Film Web Ringu, což mě opravdu potěšilo :-) Možná to ještě nabude fungovat, tak bacha!

Co dál? Podařilo se mi vyhrabat něco o novým TARANTINO filmu JACKIE BROWN a o sci-fi bombě GATTACA; viděl či zpracoval jsem BASQUIATa a FOUR ROOMS; doplnil jsem obrázky k RESERVOIR DOGS a PULP FICTION; mám taky nový scénáře z INTERVIEW WITH THE VAMPIRE a Tarákovou TRUE ROMANCE (viz. Download); dále přibyla nová rubrika LiDi. Zatím tam najdete jednu jedinou osůbku a to:


Uma Thurman

Nebojte se ještě to není všechno ;-) BEWARE OF SHITS se taky trochu rozmnožila a článek ): Český dabing :( má stále ohlasy; v rámci výměny linků s dalšíma filmovýma pageama nezaostávají ani Odkazy, do kterých jsem přestěhoval většinu svých bookmarks. A propós! Dobře si prohlídněte tu malou ikonku na konci stránky ;-)

Btw, nevíte náhodou o nějaké levné amatérské kameře 8/16mm s příslušenstvím (střihačka, promítačka, stativ?, řezačka 16mm filmu atd.) ? To všechno okamžitě (možná) koupím. Nabídky prosím mailujte na kuc@geocities.com

Tato stránka je součástí
Českého filmového Web Ringu
PŘEDCHOZÍ STRÁNKA NÁSLEDUJÍCÍ STRÁNKA
Všechny stránkyDalších 5 stránek


Heč, heč, heč :)))

Přidej bod
Klikněte na to a přidejte mi bod :-) Prosííííím...Visitorů od 14.7.1997

Za podpory GEOCITIES


..........................................................................................
Úvod * Filmy * LiDi * Odkazy * Download * KUC
© 1997 Martin Kuciel All rights reserved.
kuc@geocities.com
..........................................................................................
Hosting by WebRing.